На Харківщині горіли цистерни з паливом

На Харківщині горіли цистерни з паливом

Невідомі з гранатомета обстріляли залізничний склад з пальним, заявляє харківський бізнесмен.

На залізничній станції Шебелинка (Балаклійський район Харківської області) пізно ввечері, 16 січня, горіли цистерни з паливом.

Першим про це повідомив харківський бізнесмен, волонтер, співзасновник фонду “Мир і порядок” Всеволод Кожум’яка.

“Тільки що в Харківській області, Балаклійському районі, на станції Шебелинка був здійснений черговий теракт. Імовірно, з гранатомета був зроблений постріл в цистерни з паливом. Горять вже три цистерни, склад налічує 50 цистерн. Всі служби підключені, намагаються оточити гарячі цистерни від складу”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

У прес-службі прокуратури Харківської області підтвердили факт пожежі, проте підкреслили, що в даний час рано однозначно стверджувати, що стався теракт.

Пізніше в прес-службі ДержНС повідомили, що 16 січня сталося загоряння восьмої цистерни з хвоста поїзда, який складався з сорока цистерн з бензином по 60 т. О 22:25 пожежа була локалізована та о 24:00 ліквідована, жертв та постраждалих немає.

“Врятовано 39 цистерн з бензином. Залізнична станція працює в звичайному режимі. При огляді в нижній частині цистерни виявлено отвір неправильної геометричної форми. До ліквідації пожежі від ДСНС України залучалося 50 чол. особового складу та 6 од. техніки, від Укрзалізниці – 2 пожежних поїзди “, – повідомили рятувальники.

За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.

9 листопада о 21.45 у рок-пабі “Стіна” в Харкові стався вибух, в результаті якого постраждали 13 людей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>