На Хмельниччині локомотив зіткнувся з поїздом

Вантажний потяг стояв на завантаженні вапняковим каменем, коли сталося зіткнення з пасажирським поїздом.

У Хмельницькій області на залізничній станції “Нігин” локомотив зіткнувся з пасажирським потягом, у результаті інциденту госпіталізовано 4 дітей і 1 дорослого, повідомив глава правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Балчун.

За його словами, у результаті зіткнення локомотива сталося сходження локомотива і першого вагона пасажирського потяга №139 сполученням “Київ – Кам’янець-Подільський”.

“Жертв немає. Пасажирами були діти в кількості 104 особи. Лікарями швидкої допомоги госпіталізовано 4 дітей і 1 дорослого. За попередньою інформацією, вони отримали удари”, – повідомив Балчун.

Організовано вивезення пасажирів автобусами в Кам’янець-Подільський.

“На місце події для з’ясування обставин події та організації допомоги виїхала комісія у складі представників центрального апарату та регіональних філії “Південно-Західна залізниця”. Контактний телефон для інформування: +38 (073) 3360303″, – повідомив глава УЗ.

Як повідомили в поліції Хмельницької області, вантажний потяг стояв на завантаженні вапняковим каменем, коли сталося зіткнення з пасажирським потягом.

“Рух потягів на цій ділянці залізниці було зупинено. Попередньо встановлено, що в пасажирському потягу школярі їхали на екскурсію. Загалом травмувалися 6 осіб, з яких 3 – діти. У всіх діагностовано забої різних частин тіла. Жертв немає”, – повідомили в поліції.

Нагадаємо, що в Луцьку під вантажний потяг потрапила 16-річна місцева жителька, яка загинула на місці.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>