На шахті ім. Засядька стався вибух, доля 50 шахтарів невідома

На шахті ім. Засядька стався вибух, доля 50 шахтарів невідома

ЗМІ повідомляють про одного загиблого, п’ять евакуйовані з опіками.


шахта им.Засядько

<!–      –>

Вранці 4 березня на шахті імені Засядька стався вибух.

За даними Конфедерації вільних профспілок України, інцидент стався о 5:20. “На час аварії в шахті перебувало 207 гірників. Вибух стався в східній лаві пласта 3. Із зони аварії вдалося вийти п’яти шахтарів, доля 47 – невідома“, – йдеться в повідомленні на сайті організації з посиланням на голову Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця.

“Сьогодні вранці, о 5:20, стався вибух. В шахті знаходилося 207 осіб. Стався вибух газу метану. Доля 47 осіб невідома, 5 чоловік з тієї зони виїхали з опіками. Зараз ведуться рятувальні роботи, прибувають загони рятувальників з окупованої території”, – повідомив Волинець в ефірі “112 Україна”.

Російські ЗМІ з посиланням на представників так званої “ДНР” повідомляють, що вже відомо про одного загиблого.

“На третій нахильній лаві пласта М3, імовірно, вибухнула газоповітряна суміш. В шахті перебувало 47 осіб, з них 33 на аварійній ділянці”, – повідомляє РИА Новости з посиланням на так зване МНС “ДНР”. Пізніше від її представника надійшло повідомлення, що в шахті блоковані 73 людини.

Донецька шахта імені Засядька є однією з найбільш смертоносних” в Україні. Підземний вибух метану в листопаді 2007-го забрав життя більше ста осіб – це найбільша аварія за останні десять років. До цієї трагедії тут відбулися чотири великі аварії, в результаті яких загинули близько 140 гірників. Після аварії, в тому числі з жертвами, повторювалися, зокрема один гірник загинув у листопаді 2012-го.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>