Неадекватна реакція на скандальний приїзд Савченко в "ДНР"

Візит нардепа Надії Савченко на окуповану територію Донбасу надихнув терористів “ДНР” на поїздку до міста, підконтрольну владі України.

Так звана “уповноважена з прав людини “ДНР” Дарина Морозова повідомила, що бойовики квазіреспубліки зібралися нанести візит на території, контрольовані Києвом, після скандального приїзду нардепа Надії Савченко, передає Ukr.Media.

“Хотілося би бачити відповідні кроки з боку української влади. Ми чекаємо того, щоб і представники “ДНР” зможуть отримати доступ до місць, де знаходяться наші хлопці. Ми хочемо переконатися в тому, що до них не застосовуються незаконні методи дізнання, і умови утримання наших прихильників дійсно свідчать про гуманізм київської влади”, – зазначила вона.

За її словами, ватажки псевдореспублики “ДНР” розраховують на проведення обміну полоненими за формулою “всіх на всіх”.

“Ми чекаємо політичного рішення влади України, яка, нарешті, дозволить здійснити довгоочікуваний обмін”, – додала Морозова.

Нагадаємо, журналіст Денис Казанський писав, що своїм приїздом на окуповані території Савченко вбила серйозний клин між ватажками терористів фейкових “республік”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>