Невже рівненський "Верес" знайшов собі нового транслятора? – ВСЕ

Невже рівненський Верес знайшов собі нового транслятора?

Про трансляції матчів рівненського “Вереса” говорили вже чимало. Головною новиною стало те, що наш клуб не ввійшов у телевізійний пул і залишився без телеканалу. Як наслідок, офіційно матчі показути продовжив телеканал “Рівне1″. При цьому роздавали вони безкоштовно ще на кілька ресурсів. тобто вийшов такий собі власний телевізійний пул.

Далі, тиждень тому президент “Вереса” Олексій Хахльов оголосив аукціон на трансляцію топовогоматчу “Верес” – “Шахтар”. Стартова ціна складала 400 тисяч грн. Стосовно торгів поки нічого достеменно не відомо.

І сьогодні, “24 канал” на своєму сайті опублікував, що віднині він є офіційним транслятором всіх домашнів матчів рівненського “Вереса” до кінця сезону. І першим поєдинком показаним у прямому ефірі стане якраз аукціонна зустріч “червоно-чорних” із “кротами”. Там же і відмічено, що паралельно матчі транслюватимуться на каналі “Футбол 24″.

Наскільки ця інформація правдива невідомо. Принаймі, поки що, на офіційному сайті “Вереса” ніякого підтвердження чи спростування нема. Не виключено, що мова йде саме про “торговий” один матч, а не про весь сезон. 

При такій ситуації невідомо, чи залишиться “при справах” “Рівне 1″.

Поки відомо одне, ситуація остаточно проясниться за найближчі кілька днів. Тож, чекаємо.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>