Невідомий влаштував стрілянину в вагоні московського метро

Поліцейські вже встановили власника травматичного пістолета.

Невідомий поранив з пістолета пасажира московського метро на станції “Профспілковий” Калузько-Ризької лінії. Про це повідомили в прес-службі головного управління МВС Росії по Москві.

Стрілянина імовірно велася з травматичного пістолета “Оса”. Їй передувала словесна перепалка стрілка з потерпілим. За словами очевидців, останній в результаті отримав два постріли в голову практично в упор.

Нападник вийшов з вагона на станції “Калузька” і зник з місця події. Потерпілий доставлений в лікарню, йому надають допомогу.

Поліцейські вже встановили власника травматичного пістолета, повідомив Интерфаксу керівник прес-служби УВС на Московському метрополітені Олексій Мишляєв.

“Той, хто стріляв зронив на місці події травматичний пістолет, з якого поліцейськими було встановлено ім’я власника. За місцем його проживання виїхали співробітники поліції”, – сказав Мишляєв.

Це вже другий за останні дні випадок застосування зброї в московському метро. 5 квітня на станції “Таганська” посварилися двоє чоловіків. В результаті один з них завдав другому колото-різане поранення. Підозрюваного незабаром вдалося затримати.

У Дніпропетровську затримали чоловіка, який відкрив стрілянину в магазині

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>