Невідомі розгромили квартиру керівника штабу Богомолець в Одесі – ТСН

В Одесі невідомі вдерлися до квартири керівника передвиборчого штабу кандидатки у президенти Ольги Богомолець і влаштували погром.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook нардеп.

“Проти моєї політичної команди розпочався справжній терор… Слідом за провокаціями проти інших кандидатів дійшла черга і до мене та моєї команди. Невідомі злочинці залізли до квартири мого керівника передвиборчого штабу в Одесі Ірини Яроцької та розгромили її, нічого при цьому не взявши”, – заявила вона.

За словами Богомолець, до вторгнення жінці також надходили смс-повідомлення з погрозами.

“Передвиборча кампанія в Україні перетворюється на брудний терор, залякування та погрози. Саме так у 30-х роках минулого століття у Німеччині штурмові загони нацистів тероризували своїх опонентів, а потім все завершилося газовими камерами та концтаборами”, – додала вона.

Водночас Богомолець зазначила, що до поліції вже подано заяву.

“Ми вимагатимемо якнайшвидшого розслідування та покарання тітушок, що тероризують члена нашої команди. А ще про інцидент будут проінформовані посли іноземних держав, які мають бути в курсі, як проходить передвиборча кампанія в Україні за нашої “демократичної” влади”, – наголосила кандидатка.

Нагадаємо, раніше в Одесі народний депутат і кандидатка у президенти України Ольга Богомолець потрапила в аварію. Її позашляховик Range Rover зіткнувся з “Жигулями”, за кермом яких перебував військовослужбовець Повітряних сил України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>