Негода: у шести областях обмежили рух транспорту на дорогах

Негода: у шести областях обмежили рух транспорту на дорогах

Через снігопади та завірюхи Нацполіція обмежила рух транспорту в Дніпропетровський, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській і Херсонській областях. На Черкащині та правобережній частині Одещини рух транспорту заборонили. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На Одещині з 18:00 п’ятниці заборонили рух для всіх видів транспорту в Арцизькому, Білгород-Дністровському, Болградському, Ізмаїльському, Кілійському, Ренійському, Саратському, Тарутинському і Тарарбунарском районах. В інших районах обмежили рух вантажного та пасажирського транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як долати снігові замети

Також обмежили рух вантажного та пасажирського транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування в Черкаській області.

На Кіровоградщині заборонили, а на Миколаївщині обмежили рух для всіх видів транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування.

У Херсонській області обмежили рух вантажного транспорту на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ від 177 по 207 км (від кордону з Миколаївською областю до м.Херсон).

У Дніпропетровській області для всіх видів транспорту закрили рух на трьох автодорогах: Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв з 166 по 170км (від Кривого Рогу до кордону з Миколаївською областю), Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя з 77 по 104 км з 161 по 247 км (від кордону з Кіровоградською до кордону із Запорізькою областю), Р-74 П’ятихатки-Кривий Ріг-Широке) від Кривого Рогу до Широкого.

За прогнозами Укргідрометцентру, 6-8 січня в Україні різке похолодання. У Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Сумській, південних районах Київської, східних районах Вінницької областей – сильні снігопади з утворенням снігового покриву висотою 25-30 см. Про це повідомляє “Українська правда“. На Одещині та Миколаївщині очікують до 35 см, хуртовини, снігові замети, посилення вітру до 15-20 м/с. У Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській областях відкладення ожеледі на дротах, деревах та дорогах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>