Неоднозначна реклама кинула тінь на відомий бренд

Черговий косметичний бренд став фігурантом расистського скандалу через рекламу засобу для догляду за шкірою.

Цього разу мова йде про компанію Nivea та неоднозначну популяризацію її  зволожуючого лосьйону для тіла Natural Fairness, передає The Independent.

У рекламному ролику, створеному спеціально для показу в Нігерії, Гані, Камеруні та Сенегалі,  чорношкіра модель використовує цей засіб, після чого її шкіра стає значно світлішою. Додамо, що героїня відео – одна з переможниць конкурсу “Міс Нігерія” і посол  Nivea на території Африканського континенту Омовунмі Акінніфесі.

За кадром вона розповідає, що лосьйон висвітлює її шкіру та змушує почуватися молодшою. У кінці ролика шкіра моделі дійсно дещо змінює тон.

І якщо одні звинувачують компанію у расизмі, то інші кажуть, що маркетологи просто відреагували на споживчий запит африканських жінок, багато з яких просто одержимі бажанням зробити свою шкіру трохи світлішою.

У Nivea скандал поки що ніяк не прокоментували.

Як писав інформаційний портал “Знай.ua”, у Facebook дівчина стала об’єктом цькування після того, як попросила темношкірих хлопців не писати їй. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>