Нефьодов пішов на кар'єрне підвищення. Резюме політика

У Мінкономрозвитку він працює вже понад рік.

Сьогодні, 18 листопада, на позачерговому засіданні Кабмін призначив Максима Нефьодова першим заступником міністра економічного розвитку та торгівлі. До цього він був просто заступником міністра.

“Максим працює у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України понад рік та відповідає за реформи у сфері державних закупівель  – системі публічних електронних закупівель ProZorro, техрегулюванні, стандартизації, дерегуляції та інших важливих напрямках. Ми вдячні Юлії Ковалів за продуктивну співпрацю з нашою командою та бажаємо успіху на новому робочому місці. А Максима Нефьодова вітаємо із новою сходинкою у кар’єрі та бажаємо нових професійних злетів та визначних досягнень у роботі”, – написав у Facebook безпосередній шеф Нефьодова, міністр економрозвитку Степан Кубів.

Нагадаємо, Нефьодов прийшов у Мінекономрозвитку в команду тодішнього міністра Айвараса Абромавичуса. Коли той після низки скандалів пішов у відставку, за ним одразу ж хотіла звільнилася і його перша заступниця Юлія Ковалів. Проте залишилася на посаді до осені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>