''Не можемо ігнорувати'': Медведєв пригрозив країнам боротьбою …

Росія боротиметься зі спробами інших країн перешкоджати її активності на міжнародній арені, в тому числі у світовій економіці.

Про це заявив прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв у своїй статті, опублікованій у жовтневому номері журналу “Питання економіки”, повідомляє ТАСС. “Завжди, коли наша країна активно заявляє про себе на міжнародній арені, вона зіштовхується із жорсткими спробами нам перешкодити. Ми не можемо ігнорувати такого роду тенденції і будемо активно боротися за гідне місце в світовій економіці та політиці”, — написав Медведєв.

Він також зазначив, що “різка політизація міжнародних економічних відносин — ще один наслідок періоду турбулентності”.

“Силовий підхід, санкції, торгові війни, штучні бар’єри, що йдуть врозріз із економічними міркуваннями, політично мотивовані перепони на шляху взаємовигідних проектів сьогодні перетворилися у реальність, із якою доведеться рахуватися”, — заявив прем’єр-міністр РФ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава Міністерства економічного розвитку Російської Федерації Максим Орєшкін вважає, що економіка країни пройде нижчу точку росту в we кварталі 2019 року на тлі рішення про підвищення ПДВ.

Читайте всі новини по темі “російська економіка” на сайті “OBOZREVATEL”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>