Нищук: Джамала отримає звання "народної"

Міністр культури Євген Нищук припускає, що переможницю конкурсу Євробачення-2016 співачку Джамалу нагородять званням “Народна артистка України”.

Таку думку 15 травня Нищук висловив у Facebook. 

“Вже переговорили з колегами, готуємо документи від Мінкультури на отримання Джамалою звання – народна артистка. Бо, хто б як не ставився до таких нагород, а це невеликий комплімент від держави, символічна, але приємна подяка”, – зазначив Нищук.

Разом з тим згодом в ефірі телеканалу “112” глава Мінкульту зазначив: “Є природнім, коли є загальнонародний, міжнародний успіх митця, і наше відомство (Мінкульт) може клопотати про звання (народного артиста)”.

“Сам указ про звання надається адміністрацією президента, президентом України”, – додав він і зазначив “Поки що іншої форми невеличкого державного “компліменту” за великий успіх немає”. 

Як відомо, напередодні у Стокгольмі на конкурсі Євробачення перемогу здобула Україна з піснею у виконанні Джамали про депортацію кримських татар “1944”. 

Українська правда 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>