Новий "прорив": Оприлюднено подальші кроки скандального …

Новий прорив: Оприлюднено подальші кроки скандального політика

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі поки немає конкретного плану щодо подальших дій, однак у його команді не виключають, що політик спробує здійснити ще один прорив – цього разу у Верховній Раді.

Про це пише видання “Апостроф” з посиланням на власні джерела, наближених до колишнього очільника Одеської ОДА.

У самого Саакашвілі поки немає конкретного плану, але точно зрозуміло, що він поїде до Києва – попередньо у вівторок, 12 вересня. У його команді не виключають можливості прорвати ще один “кордон” – в парламенті. Найімовірніше, Саакашвілі буде намагатися блокувати роботу народних депутатів (у чому йому може допомогти глава фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко), поки ті не проголосують за позачергові парламентські вибори, – йдеться у матеріалі.

До слова, варіант боротьби команди Саакашвілі за позачергові парламентські вибори не виключає і позафракційний депутат Віктор Чумак, який також був серед числа тих, хто підтримував повернення колишнього президента Грузії до України.

“Саакашвілі може зіграти тут роль тарана, який має проламати прогнилу, але дуже самовпевнену недокоаліцію на чолі з президентом”, – додав один із співрозмовників ресурсу.

Натомість політолог Євген Магда не вірить, що Саакашвілі вдасться потрапити до Верховної Ради, щоб зірвати роботу нинішнього скликання.

“Парламент охороняють представники Управління державної охорони. Я думаю, що її начальник Валерій Гелетей тримається за свою посаду. Тому опинитися в приміщенні ВРУ буде для Саакашвілі набагато складніше, ніж прорвати пропускний пункт на українсько-польському кордоні”, – зазначає експерт.

Читайте також: Прорив Саакашвілі: що означає західний перетин кордону і як цим скористається Тимошенко?

Додамо, за даними джерел “Апострофа” в українському політикумі, в оточенні президента Петра Порошенка ніхто до останнього не вірив, що Саакашвілі перетне кордон.

http://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>