Новий радник Трампа пояснив російському послу, чого США чекають від Москви

Про це повідомило в четвер інформагентство Reuters із посиланням на Білий дім.

“Радник з питань нацбезпеки Білого дому Джон Болтон сказав російському послу в четвер, що покращення відносин між двома країнами вимагає реагування на занепокоєння США у зв’язку з втручанням (Росії – ред.) у вибори, хімічної атаки в Британії, а також ситуації в Україні і Сирії”, – зазначається в повідомленні.

Це була перша зустріч Джона Болтона на посаді радника президента США з послом Росії в Вашингтоні, уточнили в Білому домі.

Під час спілкування Болтон підтвердив інтерес США поліпшити двосторонні відносини. Однак при цьому він підкреслив: Росія має врахувати і відреагувати на занепокоєння США щодо втручання у вибори, а також застосування хімзброї в Солсбері. Москва досі спростовує ці звинувачення на свою адресу.

Читайте також: Експерт назвав нового радника Трампа “найгіршим кошмаром для Росії”

У Білому домі також зауважили, що США “занепокоєні у зв’язку з ситуацією в Україні, де Росія підтримує сепаратистів, а також у Сирії, де військова підтримка Москви перемістила баланс на користь уряду в Дамаску впродовж семи років громадянській війни”.

Нагадаємо, Джон Болтон 9 квітня офіційно розпочав виконання обов’язків радника президента США з питань національної безпеки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>