Новий сервіс Google дозволяє слухати музику через інтернет

Новий сервіс Google дозволяє слухати музику через інтернет

Сервіс Google Cast дозволить запускати обрані користувачем композиції з колонок, підключених до інтернету

Про це повідомляється в блозі компанії, повідомляєЕспресо.TV з посиланням на Lenta.ru.

Google Cast дозволить запустити відтворення аудіоряду на колонках і медіаплеєрах, підключених до інтернету. Для запуску аудіоряду можуть використовуватися Android – і iOS-пристрої, що підтримують цю технологію, а також через веб. Самі композиції звучатимуть з хмарного сервісу Google для отримання високої якості та економії батарей мобільних пристроїв.

На даний момент підтримують технологію Deezer, Google Play Music, iHeartRadio, NPR One, Pandora, Rdio, TuneIn та інші. З пристроїв зараз Google Cast підтримують пристрої Sony, LG і Denon. У майбутньому до низки підтримуваних пристроїв додадуться Android-телевізори та ігрові консолі.

Компанія проводить аналогію технології Google Cast з Chromecast, що дозволяє запускати зі смартфона відео на сторонніх пристроях. У блозі наголошується, що зараз Chromecast запущена в 27 країнах.

Все по темі: Google, музика

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>