Новий смартфон Apple "IPhone X" вийде з "обгорнутим" навколо корпуса екраном, – ЗМІ

Компанія Apple в 2017 році випустить три нові версії смартфона iPhone: 4,7 – 5,5-дюймові моделі, які змінять iPhone 7 і iPhone 7 Plus, а також модель iPhone X, “обгорнутий” екраном. Про це повідомляє Appleinsider.

Про те, якими будуть нові смартфони Apple розповів аналітик компанії Cowen and Company Тімоті Аркари, який посилався на джерела серед постачальників Apple. Модель iPhone X вийде з 5,8-дюймовий OLED-дисплеєм, який буде йти від краю до краю, пише Сноб.

“Обгорнутий” (wraparound) екран буде “фіксованим і гнучким”. Гарнітура, камера для селфи і відеозв’язку FaceTime і сканер відбитків пальців Touch ID, за припущеннями експертів, будуть вбудовані в OLED-екран нового смартфона.

Екран нового смартфона буде фіксований та гнучкий. Фото: iMore

Apple також додасть в модель сканер райдужної оболонки ока і лазерний сенсор для підтримки управління жестами. Також смартфон буде підтримувати бездротову зарядку.

Як повідомляють Українські Новини, у Росії та Білорусі ціна на iPhone середньому на $100 вище, ніж в Україні.

Нагадаємо, на початку вересня корпорація Apple в рамках презентації новинок в каліфорнійській штаб-квартирі представила нові смартфони iPhone 7 і 7 Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>