Новий Apple Watch: вбудований стільниковий модуль і скачування музики без прив'язки до iPhone

Під час президентації Apple представила нові Apple Watch.

Apple Watch Series 3 мають вбудований стільниковий модуль з підтримкою LTE.

По годиннику можна дзвонити і скачувати музику без прив’язки до iPhone. Особливу увагу було приділено тому, що екран гаджета є також і антеною, тому корпус Apple Watch не змінився в порівнянні з минулим поколінням.

Годинники отримали новий процесор Apple W2, завдяки чому вони на 70 відсотків продуктивніше від минулого покоління.

Разом з цим кнопка Digital Crown на корпусі була перефарбована в червоний колір.

А ще годинники удвічі довше працюють від однієї зарядки. Також є програми для гірських лиж та сноубордингу і спікування із Siri.

За словами лідера Apple Тім Купа, Apple Watch – найпопулярніші годинник серед “розумних годинників” у світі. Apple Watch має найвищий показник продажів серед смарт-годинників у світі. 97% – рівень схвалення Apple Watch користувачами.

Пристрій надійде в продаж 22 вересня.

Версія з LTE буде коштувати від 400 доларів, а без стільникового модуля — 330 доларів. Також у продажу залишиться перше покоління годинників, ціна на них складе 250 доларів.

Нагадаємо, що рекламний ролик про те, що 40 мільйонів пісень “поміщається” в новому девайсі Apple Watch Series 3 зняли в Україні на центральному вокзалі в Києві.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>