Новий iPhone дискримінує жінок у нікабах?

Після презентації нового iPhone акції компанії Apple дещо впали. Головна причина, як вважають, терміни появи продукту. Смартфон iPhone X можна буде купити аж 3 листопада. А анонсовані iPhone 8 і iPhone 8 and з’являться у продажу 22 вересня. Головним проривом iPhone X є технологія Face ID, здатна розблоковувати телефон через обличчя власника. Головним мінусом – ціна, яка стартуватиме від 1 тисячі американських доларів. У Apple представили також поліпшену модель «розумного годинника», промо-ролик до презентації якого зняли на вокзалі в Києві.

Американська компанія Apple продемонструвала відразу три нові моделі своїх смартфонів. Найдорожчий із них, iPhone X коштуватиме від 999 доларів США, моделі iPhone 8 та iPhone 8 Plus – від 699 і 799 доларів, залежно від встановленого обсягу пам’яті.

Нові iPhone 8 і iPhone 8 Plus стали модернізованою версією торішніх моделей 7 і 7 Plus. Експерти вважають, що це фактично iPhone 7s, проте в Apple вирішили дати йому новий порядковий номер. Головні відмінності «вісімок» від попередніх – бездротова зарядка і нове «залізо».


Apple представила новий iPhone X із корпусом зі скла і без кнопки «додому» (відео)

Embed code

Copy and pulp a hide formula below. The formula changes formed on your selection.

The formula has been copied to your clipboard.

Video size

Share this video

Головна ж новинка Apple, iPhone X – став найдорожчим смартфоном в історії компанії. Головна його відмінність – функція розпізнавання обличчя власника. Технологія Face ID замінить сканер відбитків пальців, який був на попередніх iPhone. Також завдяки вбудованому нейропроцесору з’явилася можливість відправляти 3D-емоджі, які зможуть повторювати рухи обличчя власника. Також можна буде записати відео, де замість голови людини з’явиться смайлик і говоритиме вашим голосом. Цей смартфон буде повністю скляним. Що, кажуть оглядачі, виглядає гарно, але ненадійно.

Доплата за статусність

Керівник компанії Apple Тім Кук назвав «десятку» «найбільшим стрибком» з часу найпершого iPhone. Оцінити новий смартфон повною мірою до його виходу в продаж неможливо. Поки що ж виглядає, що проривною річчю iPhone X стала лише технологія Face ID.

«iPhone X буде статусним телефоном. Багато людей просто захочуть спробувати розпізнавання обличчя як функцію, яка сама по собі є цікавою, – каже у розмові з Радіо Свобода керуючий партнер компанії цифрових комунікацій PlusOne DA Максим Саваневський, – Це, фактично, доплата за статусність. Є великий прошарок населення для яких трендовість і наявність чогось нового є важливим статусним фактором. Це саме те, на чому й зіграла сама компанія, бо говорити про якісь революційні рішення в iPhone X, крім розпізнавання облич не можна».

Найбільшим недоліком iPhone X називають його ціну. Посол США у Росії Джон Теффт, навіть пожартував, чи не надто дорого це для його смаку.

«Apple випускає нову модель, яка коштуватиме близько 1200 доларів. Один телефон. Я починаю ставити собі питання, чи не надто це дорого для мого смаку», – сказав Теффт в інтерв’ю Радіо Свобода напередодні виходу нового iPhone.

Apple Watch на вокзалі у Києві

Користувачі соціальних мереж найактивніше відреагували на технологію Face ID, якій було присвячено чи не найбільше жартів. Один із них, як цей смартфон розблоковуватимуть жінки-мусульманки, вбрані у нікаби та бурки, які повністю закривають обличчя.

«Він не розпізнає закрите обличчя. Але те ж саме з Touch ID. Люди в рукавичках не можуть розблокувати свій телефон. Але так, є якась незручність для певної групи людей», – каже Максим Савенський.

А українські користувачі увагу звернули на появу у ролику Apple Watch кадрів із київським вокзалом і станції метро «Золоті ворота».

“;
//parse XFBML, since it is not nativelly operative onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API unsuccessful to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>