Новини 18 вересня: економіка падає, держбюджет критикують, Куницький лобіює

Про падіння економіки. Падіння валового внутрішнього продукту України в квітні-червні 2020 року становило 11,4% до аналогічного періоду 2019 року.

Про критику держбюджету. Кабмін представив у Раді проєкт держбюджету-2021, нардепи від різних фракцій та груп розкритикували документ, назвавши його, зокрема, “утопією” і “катастрофою” і заявили про необхідність доопрацювання.

Про ядерне паливо. Україна продовжує щорічно платити Росії 150-200 мільйонів доларів за зберігання відпрацьованого ядерного палива.

Про експрес до “Борисполя”. Керівництво “Укрзалізниці” вирішило перевести тривагонний експрес ДПКр-3, який доставляв пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі, на один із регіональних напрямків.

Про Куницького. Нардеп від “Слуги народу” Олександр Куницький тисне на Мінінфраструктури, щоб повернути стару систему дозвільних документів на газ для авто – це він робить в інтересах компанії з Росії.

Ви хочете знати більше?

Банкрутство понад усе: чому влада не поспішає з приватизацією

Після Революції Гідності українцям обіцяли чесну і прозору “велику приватизацію”. Минуло п’ять років. Що змінилось?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>