Нові старі технології: Samsung випустила телефон без можливості доступу до інтернету

Компанія Samsung представила на ринку Південної Кореї модель смартфона Galaxy J2 Pro, який не можна підключити до 2G або 3G, а також мереж Wi-Fi.

Про це пише видання SamMobile.

До речі, цільова аудиторія гаджета— студенти, які не хочуть відволікатися на контент в інтернеті, а також літні люди, яким заважає велика кількість додатків на смартфоні.

J2 Pro є бюджетним смартфоном із функцією дзвінків, повідомлень та вбудованою 8-мегапіксельною камерою. Апарат має 5-дюймовий дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю qHD, працює на базі чотирьохядерного процесора, налічує 1,5 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 16 Гб.

У незвичайному смартфоні є один додаток — Diodict 4, який допомагає студентам вчити лексику корейської та англійської мов.

Вартість J2 Pro в Кореї —185 доларів, проте цей гаджет можна отримати й безкоштовно.

Компанія Samsung запустила для студентів коледжів спеціальну акцію: прибавши протягом червня J2 Pro протягом червня, вони зможуть після складання іспитів повернути витрачені кошти за умови покупки будь-якого «традиційного» смартфона компанії з серій S або A.

Тим часом, у магазині Google Play виявлені 35 підроблених антивірусів, які представляють серйозну загрозу власникам пристроїв на базі Android.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>