Нові технології. Samsung представила смартфон без можливості виходу в інтернет

Південнокорейська компанія Samsung презентувала на домашньому ринку смартфон Galaxy J2 Pro, який орієнтований на студентів.

За допомогою пристрою можна запускати додатки, але можливості виходу в мережу у гаджета немає, повідомляє SlashGear.

Смартфон дозволяє здійснювати дзвінки, обмінюватися SMS, а також користуватися камерою, проте в ньому немає модулів Wi-Fi, 4G і 3G.

Відзначається, що “на папері це досить сучасний Android-смартфон початкового рівня”. Galaxy J2 Pro отримав чотирьохядерний процесор з тактовою частотою 1,4 ГГц, 1 ГБ оперативної пам’яті, 16 ГБ вбудованої пам’яті, 5-дюймовий екран QHD (960 × 540), 8-мегапіксельну задню камеру, 5-мегапіксельну фронтальну камеру і 2,600 мАч акумулятор.

Samsung позиціонує Galaxy J2 Pro як смартфон для студентів і пенсіонерів, тих груп користувачів, які можуть вважати інтернет занадто відволікаючим. “Samsung забув згадати клієнтів третього типу: батьки, які хочуть дати своїм дітям телефон, але не хочуть, щоб вони підключалися до інтернету”, – йдеться в статті SlashGear.

Всі покупці, які куплять спеціальну версію Samsung Galaxy J2 Pro до кінця червня, можуть розраховувати на повернення 100% вартості смартфона при покупці інших мобільних пристроїв з лінійок Galaxy S і Galaxy A.

Як відзначають журналісти SlashGear, це не зовсім непотрібний апарат. На відміну від кнопкового телефону, він як і раніше працює під управлінням Android і може запускати додатки. Фактично, Samsung пропонує використовувати офлайн-словники і подібні додатки для навчальних цілей. Також власник Galaxy J2 Pro може встановити і запустити на смартфоні додатки Android, щоправда потрібно переконатися, що вони можуть працювати без інтернету.

 

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>