Носіїв колорадської стрічки можуть штрафувати на 5000 гривень

Георгіївська стрічка

Член колегії МВС, народний депутат Антон Геращенко виступає за заборону георгіївських стрічок на законодавчому рівні.

“Наступного тижня я внесу до парламенту проект закону про заборону публічного використання георгіївської стрічки, як символу російської агресії проти України, крім тих випадків коли георгіївська стрічка використовувалася в символіці орденів ветеранів 2 світової війни, архівних, історичних документів, музейних експонатів та інших подібних випадків”, – зазначив політик.

Як відповідальність Геращенко пропонує значний грошовий штраф для тих, хто порушуватиме закон про заборону демонстративного носіння “колорадської стрічки”.

“Хочеш публічно носити георгіївську стрічку або нацистську свастику – заплати, наприклад, 5 тисяч гривень штрафу до бюджету на лікування поранених інвалідів АТО і радій. Будуть носити вдруге – буду пропонувати арешт до 15 діб”, – заявив полятик, якого цитує Укрінформ.

На сьогодні законом демонстративне носіння георгіївської стрічки не заборонено. “Колег народних депутатів з усіх фракцій коаліції – прошу підтримати мій законопроект про заборону демонстрації в публічних місцях колорадських стрічок, нацистської та комуністичної символіки”, – додав Геращенко.

За його словами, причиною тому стала “хамська і антиукраїнська поведінка” співробітників Запорізької міліції під час пам’ятних заходів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>