Нідерланди запропонували Україні допомогу в реструктуризації …

Нідерланди запропонували Україні допомогу в реструктуризації …

Нідерланди готові надавати допомогу у відновленні Донбасу.

Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Франс Тіммерманс запропонував допомогу в організації роботи в Україні міжнародних експертів у сфері реструктуризації вугільних шахт. Про це він заявив у четвер, 21 серпня, в ході зустрічі з міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимиром Гройсманом, передає прес-служба Кабінету міністрів.

“Сторони обговорили питання відновлення інфраструктури східних областей України. Франс Тіммерманс відзначив готовність Нідерландів надавати допомогу у відновленні Донбасу і на двосторонньому рівні, і на рівні співпраці в рамках ЄС і ООН. Також міністр закордонних справ Нідерландів запропонував допомогу в організації роботи в Україні міжнародних експертів в сфері реструктуризації вугільних шахт”, – йдеться в повідомленні.

Глуши мотор! Як війна залишає Донбас без промисловості

Крім цього, дипломати обговорили питання відновлення інфраструктури східних областей України, а також висловили сподівання на якнайшвидше відновлення другої фази пошукової операції на місці катастрофи малайзійського літака Боїнг-777.

Як повідомляв Корреспондент. net, раніше Верховна Рада скоротила прямі дотації для вугільних підприємств на 180 мільйонів гривень, перенаправивши ці кошти на фінансування будівництва шахт.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>