"Ні нам, ні вам": стало відомо, де Волкер зустрінеться з Сурковим

Спеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер планує провести зустріч з помічником президента Росії Владиславом Сурковим у Мінську.

Про це у своєму Facebook написав російський політолог, директор Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков.

Читайте також: Зустріч Волкера та Суркова: не вірте, що Україну зрадять

За його інформацією, зустріч Волкера і Суркова відбудеться, скоріш за все у Мінську, проте точна дата проведення поки невідома.

Американська сторона пропонувала зустрітися у Відні, російська – в Калінінграді. Мінськ міг би стати зручною для обох сторін точкою зустрічі,
– зазначає Чеснаков.

Він пояснює, що саме Мінськ для російської сторони виявиться хорошим компромісом, бо і від Калінінграда недалеко, територія “братньої” Білорусі.

“Для американців теж поступка невелика – летіти доведеться тільки на годину-півтори довше. Дата зустрічі може бути узгоджена в найближчі дні”, – додав експерт.

Нагадаємо, на початку серпня під час зустрічі міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова з главою Держдепу США Рексом Тіллерсоном було погоджено проведення зустрічі спецпредставника Держдепу по Україні Курта Волкера з помічником Путіна Владиславом Сурковим.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>