Обмін полоненими не вплинув на ситуацію на фронті: обстріли бойовиків не припиняються

Бойовики важкої артилерії обстріляли позиції українських військових під Горлівкою. Обмін полоненими ніяк не вплинув на стан справ на фронті, бо обстріли не припиняються. Яка ситуація на передовій, у сюжеті ТСН.19:30.

Усі дерева поблизу позицій військових посічені осколками. Кілька снарядів зруйнували бліндажі. У них під час обстрілу нікого не було – бійці перебігли у шанці. 

“Він (ворог – Ред) нас бачить і ми його бачимо. Він про нас знає, але стараємося, ховаємося, маскуємося”, – каже військовий на псевдо “Язва”.

Позиції під Горлівкою українські військові вважають не надто вдалими. Ворог окопався на одних териконах, вони – на інших. Крім того, тут важко змінити позиції. По осколках встановили, що сепаратисти вдарили з потужних 122-міліметрових гаубиць Д-30. Деякі стальні уламки – на цілу долоню.

Бійці кажуть, що вперше за багато місяців бойовики вдарили не вночі чи надвечір, а саме вранці. Командири вважають, що у сепаратистів була конкретна мета.


Відео

Український військовий зазнав бойової травми на передовій

Ворожа атака з важкої артилерії – цього разу під вогонь окупантів потрапили позиції українських оборонців під Горлівкою. Скидається на те, що обмін полоненими аж ніяк не вплинув на стан справ на фронті. Чужинці продовжують обстріли.  

Український військовий зазнав бойової травми на передовій

“Вони  провокували, хотіли, щоб ми відкрили вогонь, щоб ОБСЄ зняло ніби ми працюємо забороненим. Ми не провокувались, а тому знервували їх. Ми нарахували 12 виходів. Вони били осколками, хотіли уразити живу силу”, – каже “Чорний”.

Тепер усі на цій позиції ходять у бронежилетах і касках, а спостерігачі з бійниць уважно стежать за діями противника. Одне добре, що його пересування як на долоні.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>