Обрання слабкого і неосвіченого політика поверне Україну на орбіту Росії – Мирослав Гай

Якщо прийде в Україні не сильний політик, який сумнівається, не має чіткого бачення щодо НАТО та ЄС, не розуміється на військовому керуванні, не розуміється на міжнародній дипломатії, на міжнародному законодавстві, – то в нього не буде цього разу шансу навчитися.

Про це в ток-шоу “Ехо України” заявив волонтер Мирослав Гай.

“На жаль, так можуть зробити, щоб зійшло нанівець. Чому? Тому що це вже було. Вже сто років назад ми проходили цей шлях. І Росія змогла отримати Україну і завоювати її, отримати її в свою імперію, повернути. І це велика проблема. Тому що наразі, як я бачу, і, наприклад, інші фахівці з інформаційної безпеки бачать дії Росії. Наразі Російська Федерація намагається всіма силами посіяти в Україні хаос для того, щоб зупинити, хоча б призупинити наші кроки щодо вступу в НАТО, щодо руху в ЄС”, – сказав Гай.

Він зазначив, що насправді не так складно для Росії зробити, якщо вони зможуть впровадити ті програми, про які, наприклад, казав начальник Генерального штабу Російської Федерації спочатку в 13 році на Російській академії наук, а зараз в 19 році він взимку виступав на військовій конференції Академії наук Російської Федерації, і фактично озвучив ті методи, які вони використовують.

“Це – намагання посіяти хаос, соціально-політичну дестабілізацію, економічну дестабілізацію, проведення інформаційно-психологічних операцій, зневіру населення, громадян України у військово-політичне керівництво. І вони це роблять. Вони підключаються в соціальних мережах, вони використовують російські канали, які, на жаль, в Україні хоча і заборонені, але дуже багато на сході країни їх дивляться через супутник. І таким чином роблять поступові кроки для того, щоб в Україні створити хаос”, – додав Гай.

Гай наголосив, що один з таких методів – це втручання у вибори.

“Тому що, якщо прийде в Україні не сильний політик, який сумнівається, не має чіткого бачення щодо НАТО та ЄС, не розуміється на військовому керуванні, не розуміється на міжнародній дипломатії, на міжнародному законодавстві, – то в нього не буде цього разу шансу навчитися. Тому що Російська Федерація зможе ефективно втручатися і надалі в наше суспільно-політичне життя. Це їхній головний метод”, – завершив Гай.

Нагадаємо, керівник апарату голови СБУ Ігор Гуськов заявив, що Росія має три сценарії втручання у президентські вибори в Україні. Найбільш вірогідною є спроба невизнання українських виборів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>