ОБСЄ виявила 11 танків у житловому районі Донецька

Спостерігачі фіксують чергове порушення терористами Мінських домовленостей


ОБСЄ

<!–    11     –>

Безпілотник ОБСЄ виявив на майданчику житлового района Донецька 11 танків. Спостерігачі фіксують відсутність важкого озброєння в місцях його зберігання.

Представники спостережної місії ОБСЄ вважають, що зменшення використання артилерії і мінометів має викликати занепокоєння.

2 березня в Дебальцевому, яке не контролюється українським урядом, чули близько 40 пострілів із реактивних систем залпового вогню протягом кількох хвилин.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової комісії ОБСЄ Олександр Хуг зазначає, що 28 лютого біля Іванівки спостерігали вісім “Градів”.

В одному з місць зберігання озброєння в Донецькій області спостерігачі не дорахувалися десяти гаубиць і п’яти мінометів.

28 лютого спостерігачі ОБСЄ констатували значне зростання порушень режиму перемир’я. У звіті повідомили про 95 вибухів із західного боку від місця їхнього розташування. 29 лютого кількість артилерійських вибухів на центральному залізничного вокзалі Донецька збільшилася майже вдвічі.

Бойовики надалі продовжують нехтувати Мінськими домовленостями й порушувати режим припинення вогню в зоні АТО. 1 березня штаб АТО повідомил про нові обстріли опорних пунктів ВСУ. Українські урядовці звинувачують у порушенні перемир’я російську сторону, яка є бездіяльною в процесі деескалації конфлікту.

 


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>