ОБСЄ забезпечила перемир'я в Спартаку для ремонту водопроводу, – Хуг – РБК

Місцеве населення потерпає від проблем з водопостачанням, постачанням електроенергії і газу

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ допомогла забезпечити перемир’я в н. п. Спартак (Донецька обл.) для відновлення водопостачання. Про це в ході брифінгу в Києві в четвер повідомив заступник глави місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг, передає кореспондент РБК-Україна.

“Команди СММ з Донецька і Краматорська допомогли забезпечити перемир’я в Спартаку, що дозволило “Воді Донбасу” відновити пошкоджений водопровід”, – поінформував Хуг.

За його словами, місцеве населення з обох сторін від лінії зіткнення страждає від проблем з водопостачанням, постачанням електроенергії і газу.

Як повідомлялося раніше, 7 серпня під час проведення ремонту однієї з трьох гілок водопроводу в районі н. п. Спартак, що на західній околиці Донецька, бойовики демонстративно обстріляли ремонтників комунального підприємства “Вода Донбасу” і спостерігачів СММ ОБСЄ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>