ОБСЄ зафіксувало, як з України вивозять вугілля в Росію – ВГОЛОС

ОБСЄ зафіксувало, як з України вивозять вугілля в Росію – ВГОЛОС

Спостережна місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску «Гуково» та «Донецьк» в Ростовській області, продовжує фіксувати факти перевезення вугілля з України в Російську Федерацію.

Як повідомляє УНІАН, про це йдеться в щотижневому звіті спостережної місії ОБСЄ оприлюдненому в середу.

У звіті зокрема, наголошується, що вантажні конвої продовжують перевозити вугілля з Луганської області в Росію.

«Кожен день команди спостерігачів продовжують фіксувати конвої від 5 до 7 вантажівок, які їдуть в Україну і назад. Вантажівки за повідомленнями перевозять вугілля з України в Російську Федерацію. Кілька разів спостерігачі бачили, як російські митники перевіряли, чи були вантажівки порожніми при виїзді з Російської Федерації», – сказано в звіті.

При цьому зазначається, що як повідомлялося раніше, вантажівки перевозять вугілля з України в РФ, тому що прикордонна залізнична колія з російського пункту пропуску «Гуково» в український пункт пропуску «Червонопартизанськ» на Луганщині нібито не працює. «Однак, спостерігачі чули звук потяга з боку України 10 жовтня», – сказано в звіті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>