ОБСЄ фіксує зростання кількості військової техніки на Донбасі

Спостерігачі також повідомляють про постійні навчання у військових і сепаратистів.

На Донбасі сили АТО і сепаратисти постійно проводять військові навчання, часто близько до лінії розмежування. Про це заявив заступник голови спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександр Хуг, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Ми фіксуємо неухильне нарощування кількості військової техніки. Безпілотник зафіксував присутність важкого озброєння поблизу н. п. Комсомольськ (знаходиться між Мар’їнкою та Донецьком). Лише за один день там помітили 4 танки, 4 вантажівки, 28 БТРів, 60 військових вантажівок. Ми також бачили, що обидві сторони проводять постійні військові навчання, часто поблизу лінії розмежування”, – сказав Хуг.

При цьому він уточнив, що це дані за тиждень.

“Ми багато разів закликали обидві сторони відвести важке озброєння від лінії розмежування, зокрема навіть озброєння калібром менше 100 мм”, – зазначив Хуг.

Як повідомляв Корреспондент.net, 7 липня в Мінську відбулись переговори, на яких обговорювали питання щодо відводу озброєнь калібром менше 100 мм. Спеціальний представник ОБСЄ Мартін Сайдик повідомив про те, що переговори пройшли конструктивно, і зазначив, що на наступній зустрічі договір про відвід озброєнь може бути підписано.

У Станично-Луганському немає світла і газу, поранено міліціонера

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>