Один із кращих топ-менеджерів України розповів, як буде …

За словами Олексія Кредісова, економіка України буде коливатися десь близько нуля.

Керуючий партнер українського підрозділу аудиторсько-консалтингової компанії ErnstYoung Олексій Кредісов не прогнозує істотного зростання економіки України в 2016.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню “Новое время”.

“Я особисто думаю, що ми будемо коливатися десь близько нуля. Можливо, навіть покажемо якийсь плюс. Тому що ми впали настільки низько, що може статися якийсь відскік. Якщо дивитися на це очима інвестора, то йому байдуже, що там буде в 2016 році. Для стратегічного інвестора важлива траєкторія країни і регіону”, – повідомив Олексій Кредісов.

При цьому Кредісов зазначає, що інвесторам важлива траєкторія країни та регіону, а не показники зростання економіки в 2016 році.

“Умовно кажучи: якщо Європа, демократія, вільний ринок, відкриті кордони, свобода підприємництва, легкість ведення бізнесу – це одні рішення. Якщо авторитаризм, критий ринок, імпортозаміщення – зовсім інші. А якою буде ВВП в наступному році – це важливо, але не принципово. Ми могли б залучити таких інвесторів, як Кенія, дивуючи їх зростанням ВВП на 5% протягом 8 років. Чи нам потрібно показувати траєкторію руху, то, куди ми рухаємося”, – додав він.

На думку Олексія Кредісова українські чиновники роблять правильні заяви, але їхні дії викликають нерозуміння. Він порівнює ситуацію в Україні з Молдовою, де з’явилася загроза відкату назад.

“А ті проєвропейці, які заявляли про якісь прагненнях, виявилися замішані в неймовірній корупції. Ось і Україна зараз говорить правильні речі, а робить не зовсім правильні”, – розповів Кредісов.

Як повідомлялося раніше, Національний банк України прогнозує зростання ВВП 1,1%, а інфляція складе 12%. Вже в 2017 році інфляція скоротиться до 8%. А в минулому році вона досягла позначки в 43,3%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>