Одіозний Царьов поглумився над гербом України: у соцмережах …

Колишній народний депутат України від Партії регіонів, який під час Євромайдану втік до Росії, Олег Царьов глумливо висловився про український герб.

Про це свідчить допис політика у Twitter.

“А ви помітили, що святі на іконах зображуються зі списом, мечем або посохом, і тільки чорти з тризубами? Збіг?”, – написав Царьов.

Читайте також: “Стільки низькопробного г*вна”: Добкін грубо висловився про українську музику

Зазначимо, що слова Царьова викликали бурхливу реакцію користувачів соціальних мереж. Так, вони взялися кепкувати з самого фаната “русского мира”.

Хто такий Олег Царьов? Депутат Верховної Ради 6-7 скликань, член фракції Партії регіонів, колабораціоніст з Росією. Був противником Євромайдану та під час його подій втік до РФ, де до сьогодні переховується від українського слідства, яке звинуватило політика у державній зраді. Неодноразово піддавався критиці за українофобію і сепаратизм, ц 2014 році став “спікером парламенту союзу народних республік” – об’єднання “ДНР” і “ЛНР”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>