Озвучено підсумок візиту Байдена в Україну

Озвучено підсумок візиту Байдена в Україну

Візит віце-президента США Джозефа Байдена в Україну є сигналом, що Вашингтон все ще зацікавлений в цілісності України і в боротьбі з корупцією.

Таку думку озвучив позафракційний народний депутат Борислав Береза.

“Джозеф Байден приїхав, щоб чітко показати нам, що їх досі цікавить боротьба з корупцією, цікавить цілісність України, і він про це говорить голосно. Цікавить також, щоб Україна розвивалася в певному ракурсі”, – прокоментував народний депутат.

На думку Борислава Берези, віце-президент США є класичним американським чиновником, який повністю виконує свої обов’язки і буде працювати до останнього дня на своєму посту, зазначає 112.ua.

“Інша справа, що практично всі політсили захотіли попіаритися і попаразитувати на візиті Байдена”, – вважає парламентарій.

Він також зазначив, що Україна потребує сильного партнера, яким можуть бути США. “Для того щоб партнерство налагодилося, потрібно вести переговори, а не займати певну “антитрампівську” позицію, роздувати щоки і говорити, як добре було при попередній владі”, – заявив Борислав Береза.

Нагадаємо, 16 січня віце-президент Джозеф Байден відвідав Україну. У ході свого візиту він заявив, що влада України повинна продовжувати співпрацювати з Міжнародним валютним фондом (МВФ), а також проводити очищення банківської системи та реформи в енергетичному секторі. Він також зазначив, що керівництво і народ України повинні поставити потреби України вище вузьких особистих інтересів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>