Окупанти затримали п'ятьох людей з українськими паспортами у Сімферополі

Налякані очевидці не хочуть розкривати подробиць.

Сьогодні, 15 грудня, на ринку “Привоз” в тимчасово окупованому Сімферополі силовики затримали принаймні п’ятьох з паспортами України.

Про це повідомив кореспондент російської “Нової газети” Антон Наумлюк.  

“На ринку Привоз в Сімферополі під час рейду поліції сьогодні затримали щонайменше п’ять осіб з українськими паспортами, – повідомляють з Криму. Очевидці бачили, як їх повели, після цього ніякої інформації немає. Люди налякані і більше нічого розповідати про подію не хочуть”, – написав він на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Центр інформації з прав людини” опублікував фото з місця події. На них видно чоловіків у балаклавах із нашивками “ОМОНу” (загін мобільний з особливого призначення).

Очевидець повідомив журналістам, що силовики стояли на входах до ринку і перевіряли здебільшого молодих чоловіків неслов’янської зовнішності.

Завершилася “перевірка” за кілька годин – після повідомлень у соціальних мережах.

“Як тільки з’явилися перші повідомлення в соціальних мережах, ворота несподівано відкрили, самі “ОМОНівці” зібралися в групки і швидко-швидко покинули територію ринку. За десять хвилин про їхню присутність вже нічого не нагадувало”, – повідомили журналістам. 

Нагадаємо, 16 листопада, у Сімферополі в окупованому Росією Криму нібито затримали ймовірного співробітника Головного управління розвідки Міноборони України.

9 листопада, в Севастополі співробітники підрозділу ФСБ РФ, незаконно утвореного в окупованому Криму, затримали трьох громадян України – Штиблікова Дмитра Анатолійовича, Бессарабова Олексія Євгеновича і Дудка Володимира Михайловича.

Уже наступного дня, 10 листопада, обвинувачених у плануванні терактів на різних об’єктах півострова, взяли під варту на 2 місяці.

У Міноборони спростували заяву ФСБ про затриманих в Криму нібито українських диверсантів і наголосили, що їх немає на окупованому півострові.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>