Олег Гусєв завершив кар'єру

Легендарний гравець київського “Динамо” повісив бутси на цвях.


Олег Гусев, Динамо

<!–         –>

Півзахисник київського “Динамо” Олег Гусєв прийняв рішення завершити кар’єру футболіста. Про це повідомила спільнота фанатів столичного гранда Druzi Dynamo в Facebook.

“Як нам стало відомо, свою кар’єру футболіста завершив Олег Анатолійович Гусєв. Людина, яка стала для нас уособленням “Динамо”. Людина, яка орала футбольне поле в будь-якій точці, куди б не закидала його тренерська фантазія”, – говориться у повідомленні співтовариства.

Цю інформацію також підтвердив футбольний коментатор Віктор Вацко.

Гусєв виступав за “Динамо” з літа 2003 року. 33-річний футболіст п’ять разів ставав чемпіоном України, стільки ж – володарем національного Кубка, а також тричі завойовував Суперкубок. Всього за столичний гранд у всіх турнірах півзахисник провів 438 матчів і забив 96 голів. Також на рахунку Гусєва 98 поєдинків і 13 забитих м’ячів у футболці національної збірної України.

Нагадаємо, раніше прийняв рішення завершити кар’єру воротар киян Олександр Шовковський.


За матеріалами:

facebook.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>