Олег Сенцов сьогодні-завтра може піти з життя

Олег Сенцов сьогодні-завтра може піти з життя


Двоюрідна сестра політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан розповіла, що брат знаходиться на межі життя і смерті. Попри ін’єкції, які він отримує для підтримки роботи органів, у Сенцова почало відмовляти серце. 

Новину передає «Преса України».

Наталія Каплан розповіла британським журналістам про стан здоров’я свого брата. З її слів, усе ще гірше, ніж думають оточуючі. 

«Ми не знаємо скільки ще він протягне, але нам сказали, що він вже у передсмертному стані… Йому примусово вколюють поживні ін’єкції, проте в нього почалися проблеми з серцем», – сказала Каплан.

До слова, нещодавно Олег Сенцов написав лист фронтмену гурту «Бумбокс» Андрію Хливнюку. Політв’язень подякував музиканту за хорошу музику і листівку, яку той надіслав йому у в’язницю. «Сьогодні я отримав лист від Олега Сенцова, людини, яка просто зараз бореться за правду ціною свого здоров’я, свободи і самого життя! Я пишаюся тим, що живу з тобою, брате, в один час! Буду намагатися робити все можливе і неможливе для того, щоб ти і всі наші опинилися на волі. Побачимося!!!» – розповів Хливнюк.

Відзначимо, днями сестра Сенцова розповіла, що брат дуже схуднув. Так, при рості 190 см його вага складає 75 кг, коли мінімум для такого росту складає 82 кг. 

Нагадаємо, уповноважену ВРУ з прав людини Людмилу Денісову не пустили до Олега Сенцова. І це при тому, що на днях її колегу – захисницю прав громадян РФ Тетяну Москальову привітно зустріли в Києві, і дали дозвіл на візит до Максима Одинцова. «Я констатую, що РФ приховує реальний стан здоров’я утримуваних українців. Ні до кого з них немає доступу незалежних гуманітарних організацій і МКЧХ. Ми не знаємо правди про стан їх здоров’я. Суперечлива заява про стан здоров’я Сенцова змушує думати, що його можуть насильно годувати, давати суміш, яка складається з незрозумілих і невідомих компонентів. Ми не знаємо вплив на здоров’я і психіку цієї суміші. Саме тому я наполягала на доступі до Олега, щоб на власні очі переконатися в стані його здоров’я і яку медичну допомогу йому надають. Від України ховають її громадян», – акцентувала Денісова.

Читайте також:

‘); if(“undefined”===typeof loaded_blocks_directadvert){loaded_blocks_directadvert=[]; duty n(){var e=loaded_blocks_directadvert.shift(); var t=e.adp_id; var r=e.div; var i=document.createElement(“script”); i.type=”text/javascript”; i.async=true; i.charset=”windows-1251″; i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1adp=”+t+”div=”+r+”t=”+Math.random(); var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0]; s.appendChild(i); var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTMLloaded_blocks_directadvert.length){n(); clearInterval(o)}},50)} setTimeout(n)}loaded_blocks_directadvert.push({adp_id:e,div:t})})(244592)

  • Олег Сенцов почав помирати: друга криза, відмовляють рецептори
  • Принцеса Софія допомагатиме у питанні звільнення українських політв’язнів, – Порошенко
  • Сенцов знаходиться в колонії на Уралі, де нині лютує зима
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>