Олег Таран: У другому таймі грали з великим бажанням – ВГОЛОС

Олег Таран: У другому таймі грали з великим бажанням – ВГОЛОС

Головний тренер запорізького «Металурга» Олег Таран поділився враженнями від гри з львівськими «Карпатами».

Я так думаю, що за виключенням останніх хвилин, ми володіли перевагою, – каже Олег Таран. – «Карпати» грали від оборони. Але попри територіальну перевагу, у нас були кадрові проблеми. Повністю довелося змінювати лінію оборони, у нас випали Баліч і центральні захисники, через травми. Саме через це були непогоджені дії, були помилки. Нам необхідні гравці на фланг, а сьогодні останній день трансферного вікна. Тому логічно, що ми важко доходимо до воріт суперника. Нема у нас креативних гравців. Але головне те, що ми добилися позитивного результату. 

Наскільки задоволені кадровим потенціалом вашої команди?
 У мене грають Татарков, який вчора відбігав за дубль. Грають Каплієнко, Юсов, Жураховський. Іншого виходу нема. Хлопці молоді, у них є потенціал. Але треба час, щоб вони адаптувалися до дорослого футболу. Сьогодні я не задоволений Юсовим. Але це нормально для молоді. Непогано зіграв Татарков. Відчувається нестабільність в лініях, в балансі, тому доводиться грати за рахунок тактики і дисципліни, тільки так можна розраховувати на результат. Ви розраховуєте лише на внутрішні резерви?
Так. На жаль. Я просив придбати центральних захисників, правого хава. Тепер нам треба ще й опорники. Важливо, що нам необхідне якісне підсилення, а не кількісне. Пропущений гол – наслідок незіграності оборони? 
Ми спрацювали здорово під час першого епізоду. Але Кожанов повернув м’яча свічею до нашого штрафного, не можна сказати, що то був ігровий момент. Десь концентрацію ми загубили. Ну, ще й Пластун, Гітченко та Балажіц мали перевагу. Думаю, свою роль зіграло й поле, воно було полите, тому, можливо, десь завадило Боровику вчасно стартувати на перехоплення. Йому забракло якось 10 сантиметрів. Коли ваші гравці зрівняли рахунок, ви думали, що можна ще й за перемогу зачепитися? 
Не задавався таким питанням, бо було мало часу. Я хочу сказати, що у другому таймі ми грали з великим бажанням, не зупинилися і хотіли здобути результат. Це головне. З цього починається побудова хорошої команди.

Детальніший звіт про цей матч читайте на нашому сайті ТУТ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>