Олександр Годинюк стане восьмим за останні 7 років тренером …

Олександр Годинюк стане восьмим за останні 7 років тренером …

Молодий, але вже досить досвідчений фахівець Олександр Годинюк вийшов на новий рівень своєї тренерської кар’єри, отримавши призначення у національній збірній. За нього говорить північноамериканський стиль у тренувальному процесі, а також хороші знання найближчого резерву.


Александр Годынюк, хоккей

<!– –>

Колишній тренер юніорської та молодіжної збірних України, київського “Сокола” донецької “Молодої Гвардії” Олександр Годинюк прийняв національну команду після того, як її залишив Андрій Назаров.

Кандидатура колишнього Годинюка була затверджена на засіданні Федерації хокею України 5 серпня. Виконком ФХУ одностайно проголосував за призначення фахівця, який останній сезон вже працював у тренерському штабі “синьо-жовтих” як асистент Назарова.

Додамо, що Андрій Назаров після свого від’їзду з Донецька, де він очолював “Донбас”, і підписання контракту з казахстанським “Барисом” звернувся до ФХУ з проханням розірвати угоду.

Таким чином, Годинюк став вже дев’ятим фахівцем, якому довіряли керувати збірною України за більш ніж 20-річну історію. А з моменту вильоту збірної України з топ-дивізіону світового хокею в 2007 році відбулася вже восьма зміна на посаді головного тренера “синьо-жовтих”. По суті, жодному з фахівців відтоді не вдавалося закріпитися на своєму місці більше, ніж на один сезон. Головна причина – невиконання завдання щодо повернення українців в еліту чемпіонату світу.

До речі, саме це завдання поставлено перед Годинюком на наступний сезон. Нагадаємо, що на світовому форумі у дивізіоні 1А, який проходив у квітні у Кореї, українці фінішували на 4-му місці, тоді як підвищитися у класі можуть лише команди, які посіли перше і друге місця.

Нагадаємо, що йти до мети українці будуть разом зі збірними Італії, Казахстану, Угорщини, Японії та Польщі. Чемпіонат світу у дивізіоні 1А відбудеться у квітні 2015 року. Швидше за все турнір буде перенесено з Донецька в інше місце. В ІІХФ розглядають два варіанти – Київ і польський Краків, який спочатку претендував на ЧС, але програв боротьбу Донецьку. За матеріалами: ZN.UA

Читайте також:

Нападник збірної України працевлаштувався в Росії

“Донбас” відмовився грати в чемпіонаті України – хокеїстів відпустять в інші команди


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>