Олена Кравець про "Жіночий квартал": У нас був доволі … – ТСН

Сьогодні до студії “Сніданку з 1+1″ завітали акторки проекту “Жіночий квартал” Олена Кравець, Анастасія Оруджова та Олександра Машлятіна.

Дівчата розповіли про прийдешній перший запис концерту, а також про що жартуватимуть і для кого.

А Олена Кравець розповіла, чим жіночий гумор відрізняється від чоловічого.

“Звичайно, існує жіночий гумор. Мені здається, він більш тонкий, він більш іронічний, він іноді глибший за чоловічий”, – сказала Кравець.

Жіночий Квартал_7

Вона також більш детально розповіла, чого чекати від нового проекту студії “Квартал 95″.

“Ми відчули, що вже час дати дорогу всім тим талановитим дівчатам, які є в Україні. Був такий, доволі жорсткий кастинг. 14 найрозумніших, найчудовіших стали учасницями цього проекту. Там є акторки, є дівчата з “Ліги сміху”, дівчата з шоу “Голос країни”. Дуже багатогранний колектив”, – поділилася Олена.

Жіночий Квартал_10

Своєю чергою Олександра Машлятіна зауважила, що у своїх номерах для “Жіночого кварталу” його учасниці намагалися відійти від шаблону, що “жіночий гумор це лише колготи, помада і всі ми хочемо заміж”.

Олена ж зауважила, попри те, що колектив винятково жіночий, у них з дівчатами нема конкуренції.

Жіночий Квартал_4

Також Кравець зізналася, для кого передусім був створений “Жіночий квартал”.

“Перш за все ми орієнтуємося на жіночу аудиторію. Я думаю, чоловікам буде і естетично приємно на це подивитися. Мені б хотілося, щоб ми могли повернути у цей жанр тих, хто не дивиться телевізор.  Мені б хотілося, щоб ці жінки, які дивляться у YouTube якісь шоу, серіали, нехай навіть через сарафанне радіо, навіть через дзвінок подружці, вони могли сказати: “Слухай, подивись. Оце в “Жіночому кварталі”, оцей номер конкретно про нас”. Я б хотіла, щоб це була якась життєствердна емоція після перегляду”, – поділилася акторка.

Зауважимо, що запис концерту “Жіночий квартал” відбудеться 29 вересня у Жовтневому палаці.

Нагадаємо, раніше співачка Віра Кекелія розповіла про проект “Жіночий квартал” та показала свої архівні світлини. Артистка також згадала, як познайомилася зі своїм чоловіком.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>