Олланд: Франція не може передати Росії Містраль через Україну

Олланд: Франція не може передати Росії Містраль через Україну

Президент Франції Франсуа Олланд “до подальшого повідомлення” призупинив процес передачі Росії вертольотоносця Містраль. Про це повідомила канцелярія президента Франції.

“Президент республіки вважає, що нинішня ситуація на сході України як і раніше не дозволяє передати перший вертольотоносець. У зв’язку із цим він вважав за доцільне призупинити, до подальшого повідомлення, розгляд питання видачі необхідного дозволу на передачу першого вертольотоносця Російській Федерації”, – йдеться в повідомленні Єлисейського палацу.

Раніше у вівторок про відсутність відповідних умов для передачі Росії вертольотоносця заявив міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус. За його словами, французька сторона бачить перешкоди як у “прямій чи непрямій” присутності російських військ в Україні, так і в деяких заявах Києва, які потенційно можуть погіршити ситуацію.

Минулого тижня постійний представник Росії при НАТО Олександр Грушко пригрозив Франції судовим розглядом у разі відмови поставити Росії вертольотоносці.

В даний час два вертольотоносця класу Містраль знаходяться у французькому порту Сен-Назер. Контракт на поставку двох вертольотоносців Містраль був укладений між французькою компанією DCNS і Рособоронекспортом в 2011 році. Планувалося, що перший корабель надійде на озброєння російського флоту в 2014 році.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>