Ольга Харлан перемогла в номінації "Спортсменка року-2016"

Фехтувальниця Ольга Харлан отримала перемогу в номінації “Спортсменка року-2016″ під час одинадцятої церемонії нагородження “Герої спортивного року”, що відбулася 31 березня в столичному НСК “Олімпійський”.

Ольга Харлан є срібним призером Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро з фехтування на шаблях у командній першості і бронзовим призером в індивідуальній.

Ольга Харлан під час нагороди / Фото: XSPORT

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов позує для фото з жіночою збірною командою України з фехтування на шаблях: Оленою Вороніною, Аліною Комащук, Ольгою Харлан та Оленою Кравацькою (зліва направо) в Міжнародному аеропорту

На звання кращої спортсменки року також претендували чемпіонка Європи зі стрільби з лука Вероніка Марченко та бронзовий призер Олімпіади в Ріо гімнастка Анна Різатдінова.

Серед чоловіків кращим спортсменом України 2016-го року визнано срібного призера Олімпіади в Ріо гімнаста Олега Верняєва.

XI Всеукраїнська урочиста церемонія нагородження «Герої спортивного року-2016» відбулась 31 березня у спортивному центрі столиці – на НСК «Олімпійський». Національним “Спортивним Оскаром” було нагороджено кращих спортсменів, тренерів, спортивних фахівців у 10 номінаціях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>