Олімпійська біатлоністка України про команду: У нас не команда …

Українська біатлоністка Валентина Семеренко розкритикувала тренерів жіночої олімпійської команди з біатлону в Пхьончхані після того, як їй не вдалося потрапити до складу учасників жіночої естафети.

У коментарях під відео із інтерв’ю тренером збірної Урошом Велепцем у пабліку UA:Біатлон Семеренко дорікнула фахівцю в тому, що той не провів збори та не повідомив, чому не включив її до складу команди. Спортсменка заявила, що Ірина Варвинець і Анастасія Меркушина бігли гірше за неї, але все одно виступатимуть в естафеті.

“Знаєте, вболівальники, просто у нас не команда, а просто ж***. Не вірте жодному слову, це просто брехня… Так боляче й прикро, коли брешуть тобі в очі”, – додала Семеренко, запевнивши, що тепер не буде мовчати, адже їй прикро та боляче, як розбивають її мрію [виступити на Олімпіаді-2018].

“Навіть Урошу написала, щоб він провів збори і пояснив, що злякався, щоб ми його не побили. Він навіть сам сказав, що злякався”, – зазначила Семеренко. Вона також дорікнула тренерам, включно з батьком Анастасії Меркушиної Олегом, в тому, що ті раділи виключенню з команди Олени Підгрушної та Ольги Абрамової.

“Велепець із Меркушиним провели контрольну між Оленою [Підгрушною] та Настею [Меркушиною]. Якщо вони відбиралися в естафету, могли й нам сказати, я б мас-старт не бігла б, а відбиралася в естафету. Все “на ничку”, якби Олена не програла б ті 25 секунд, то й Віта [Семеренко] не бігла б”, – переконана атлетка.

Жіноча естафета з біатлону відбудеться сьогодні, 22 лютого, о 13.15 за київським часом. Від України, яка є чинним олімпійським чемпіоном, участь в ній візьмуть Ірина Варвинець, Віта Семеренко, Юлія Джима та Анастасія Меркушина.

Раніше Україна залишилася без особистих медалей в біатлоні після того, як у Пхьончхані пройшов жіночий мас-старт.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>