Оптична ілюзія змусила користувачів Мережі повірити у відьом та звернутися за допомогою до алкоголю

Як запевнив Вілл, «людський мозок не здатний сприйняти всі крапки одночасно». Керслейк пропонує користувачам соцмережі спробувати побачити всі крапки разом, повідомляє Quibbll.

Більшість користувачів прийшли до висновку, що одночасно розглядати 12 чорних крапок неможливо — видно лише три або чотири точки за раз. Однак деяким користувачам, судячи з коментарів, вдалося «перемогти» оптичну ілюзію: одні вдалися до вживання алкоголю, інші звернулися за допомогою до потойбічних сил.

«Моя дружина змогла розглянути всі 12 точок. Мені здається, що вона відьма!» — заявив один з користувачів Twitter.

Пост із «12 чорними точками» набрав більше 12 тисяч ретвітів і 10 тисяч «лайків».

Гаснуча ілюзія Ніньє — один із різновидів «сітки Германа», оптичної ілюзії, виявленої німецьким фізіологом Людімаром Германом у 1870 році. Подібні ілюзії відбуваються через латеральне гальмування в сітківці: одні очні рецептори викликають роздратування у в тих, що знаходяться по сусідству. Це призводить до того, що людське око перестає бачити повну картину, або починає сприймати те, чого не існує.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>