Опубліковано відео аварії за участю кортежу Додона

У Мережі з’явилося відео моменту зіткнення автомобілів кортежу президента Молдови Ігоря Додона з вантажівкою, що сталося в неділю, 9 вересня. Запис з відеореєстратора було опубліковано на офіційній сторінці Служби державної охорони Республіки Молдова у Facebook.

У восьмисекундному уривку відеозапису видно, як вантажівка різко виїжджає на зустрічну смугу і врізаэтьсяся в один з автомобілів кортежу. Потім відбувається зіткнення з автомобілем, з салону якого вівся запис.

Як повідомлялося, президент Молдови Ігор Додон вранці 9 вересня потрапив у ДТП на трасі за 50 км від Кишинева. Президентський Mercedes S-класу злетів у кювет і перекинувся. В аварії постраждав також Volkswagen Touareg Служби державної охорони, який їхав в президентському кортежі, який рухався за маршрутом Кишинів-Калараш. За попередніми даними, водії не впоралися з керуванням на слизькій від дощу дорозі.

Автомобілі президентського кортежу врізалися у вантажівку з м’ясом. Додон, згідно з офіційними повідомленнями, відбувся синцями та подряпинами. Проте були госпіталізовані два члени його сім’ї. За даними ЗМІ, серйозно постраждала мати президента країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>