Остання праця Гокінга була присвячена паралельним світам

Остання праця Гокінга була присвячена паралельним світам

Відомий професор-фізик Стівен Гокінг, який помер у березні, у своїй останній роботі написав про існування паралельних всесвітів, схожих на наш.

Її опублікувало наукове видання Journal of High Energy Physic, повідомляє Укрінформ з посиланням на The Guardian.

«Згідно з останньою теорією космосу Стівена Гокінга реальність може складатися з безлічі всесвітів, але кожен з них, можливо, не надто відрізняється від нашого», – йдеться у публікації.

Як зазначається, у своїй роботі Гокінг змальовує більш просту картину еволюції всесвіту за 13,8 мільярда років, ніж пропонували багато попередніх теорій.

Повідомляється, що матеріал є результатом тривалої співпраці науковця з Томасом Гертогом, бельгійським фізиком із Левенського католицького університету.

Нова теорія відштовхується від досліджень, які Гокінг та американський фізик Джеймс Хартл проводили ще у 1980-х роках, і доповнює їх більш сучасним математичним обгрунтуванням із використанням теорії струн.

Видання наголошує, що ця стаття буде не останньою, де в авторах вказано ім’я Гокінга. Над як мінімум ще двома роботами, співавтором яких виступив Хокінг, зараз працюють його колеги – Ендрю Стромінджер з Гарварда і Малькольм Перрі з Кембриджа.

Як повідомлялося, Гокінг помер 14 березня на 77 році життя. Його прах буде похований у Вестмінстерському абатстві у Лондоні 15 червня поряд з могилами Ісаака Ньютона і Чарльза Дарвіна.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>