Офіційно. Венгер покине "Арсенал" після закінчення сезону

Кінець Венгерівській епосі. Офіційний сайт лондонського “Арсенала” опублікував новину про те, що Арсен Венгер покине пост головного тренера у кінці сезону.

Зазначається, що клуб не коментуватиме процес відбору кандидатів на посаду, до призначення.

<!–

“Після ретельного розгляду і подальших обговорень з клубом, я вважаю, що зараз відповідний час для мене піти у відставку в кінці сезону.

 Я вдячний за те, що у мене був привілей служити клубу протягом стількох незабутніх років. Я керував клубом з повною відповідальністю і чесністю.

 Я хочу подякувати співробітникам, гравцям, директорам та уболівальникам, які роблять цей клуб особливим”, – сказав 68-річний Венгер.

Французький спеціаліст керував “Арсеналом” протягом 22 років – із 1996-го.

За цей час він три рази ставав чемпіоном Англії та по 7 разів виграв Кубок країни та Суперкубок. Він тричі ставав тренером сезону в англійській Прем’єр-лізі (1998, 2002, 2004).

Нагадаємо, раніше в “Арсенал” сватали тренера “Шахтаря” Паулу Фонсеку. Також ходили чутки, що Венгера можуть звільнити через те, що у клубу з’явиться новий власник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>