Офіційно: президент "Антонова" подав у відставку

Президент державного авіаційного підприємства “Антонов” Олександр Коцюба залишає свою посаду.

Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”, до складу якого входить “Антонов”.

Коцюба вирішив змінити сферу діяльності і повернутися у приватний бізнес.

“Укроборонпром” подякував йому “за плідну роботу на чолі провідного українського авіабудівного підприємства і бажає успіхів у подальших бізнес-проектах”. У концерні вважають, що Коцюба успішно керував “Антоновим” упродовж більше року.

“За цей час “Антонов” відправив у перший політ Ан-132D, наростив фінансові показники, посилив позиції на світовому ринку та розширив партнерство зі світовими гігантами. Олександр Коцюба активно розвивав підприємство, працював над реформуванням його підрозділів згідно міжнародних норм і показав себе як успішний менеджер”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову про ліквідацію державного авіабудівного концерну “Антонов”. Відповідний документ від 19 липня оприлюднили на сайті Урядового порталу.

Головою комісії з ліквідації затверджено заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Бровченка Юрія Петровича, який повинен “забезпечити здійснення заходів, пов’язаних із ліквідацією концерну, та подання у двомісячний строк вимог кредиторами”. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>