Очевидці розповіли, як поводилися путінські байкери біля …

У суботу, 9 травня по Берліні їздили декілька груп байкерів з російськими триколорами та георгіївськими стрічками, намагаючись компенсувати ревінням моторів свою нечисленність.

Про це повідомило агенство «Укрінформ» з посиланням на очевидців подій.

Одну з таких груп кореспондент «Укрінформу» в ФРН зустріла поряд з пам’ятником Солдатові-визволителю в Тиргартені.

«Декілька чоловіків і жінок різного віку і національностей, причому росіян серед них було небагато, каталися на, певно, узятих напрокат або позичених симпатиками мотоциклах з номерами країн ЄС. Серед них вирізнялися похмурого вигляду чоловіки у футболках з портретами Кадирова і з відповідними прапорами, тож можна сказати, що «вовки» були «кадировські», а не «путінські»», – розповіла журналістка.

Нечисленним кортежем з мінімальною кількістю символіки байкери в супроводі поліції і чорних автомобілів з «козирними» номерами вирушили до православного храму. Їх проводжали криками-напуттями ті, хто святкував: «Наведіть уже нарешті порядок і в Росії, і тут, у Німеччині!».

Очевидці зазначили, що 9 травня атмосфера в центрі міста недалеко від Бранденбурзьких воріт і будівлі бундестагу (у минулому рейхстагу) ​​кардинально відрізнялася від учорашньої, коли вся Європа відзначала День перемоги над нацизмом.

«Напередодні всі заходи були якимись камерними, пронизаними болем і пам’яттю жертв тієї війни, закликами не допустити її повторення, а 9 травня «нащадки переможців» у Берліні робили все навпаки. Їхні симпатики були на автомобілях з написами «На Берлін!», тримали прапори РФ і СРСР (з якими екскурсанти пізніше піднімалися на купол бундестагу), а також величезна кількість людей з георгіївськими стрічками і квітами, багато в пілотках, у футболках з написами СССР, Russia і, звичайно, «Путін»», – повідомила власкор «Укрінформу».

Як зазначається, компанія байкерів виглядала безглуздо на фоні представників інших націй, які теж несли квіти до пам’ятника, тихо і без декламацій схиляли голови, залишали записки, в яких дякували полеглим солдатам Червоної армії. Поруч відбувався невеликий мітинг-концерт. З трибуни екс-прем’єр федеральної землі Бранденбург Маттіас Платцек закликав ніколи не допустити повторення війн, відродження фашизму і націоналізму

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>