Палеонтологи виявили рештки гігантського доісторичного чудовиська

Тварина мешкала близько 130 мільйонів років тому.


чудовище

<!–     10 –>

У південній частині Тунісу палеонтологи виявили череп і кістки доісторичного чудовиська, довжина тулуба якого складала близько 10 метрів, а вага – до трьох тонн. Схожа на крокодила тварина тероризувала живих істот на Землі близько 130 мільйонів років тому. Деталі знахідки були оприлюднені в журналі Cretaceous Research.

Чудовисько отримало назву Machimosaurus rex. На думку дослідників, тварина, яка жила в прибережних районах в Юрському періоді, не є прямим предком сучасних крокодилів. Паща чудовиська мала потужні короткі ікла. На думку дослідників, тварина не тільки полювала, але і харчувалася падаллю. Її здобиччю ставали дрібні тварини, які близько підходили до води.


чудовище

<!– –>

Раніше палеонтологи знайшли останки гігантського стародавнього крокодила, “каролінського м’ясника”. Тварина, яка жила 231 мільйон років тому, можливо, була найсмертоноснішою істотою на Землі до еволюції найбільших динозаврів.


За матеріалами:

Naked Science


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>