Палкін про скандал з футболками: Це все зроблено заради того, щоб відійти від теми МаріуполяСергій Палкін / ФК Шахтар

Заборона одягати футболки “Мій тато – герой” і погрози Шахтаря не вийти на матч з Олімпіком – нахабна брехня.

Про це заявив генеральний директор клубу Сергій Палкін.

“За два дні до матчу з Олімпіком ми отримали офіційний лист від Федерації футболу України про акцію на підтримку збройних сил України на кубковому матчі з Вересом, на якому діти повинні будуть вийти в футболках на підтримку військовослужбовців ЗСУ. Шахтар в той же день підтвердив свою згоду на участь”, – зазначив Палкін.

“Виходячи з вищесказаного, у нас не було ніяких логічних підстав забороняти дітям надягати футболки на матчі з Олімпіком. Навіщо робити заборону на цьому матчі, але погоджуватися проводити акцію через три дні?!”, – заявив генеральний директор клубу.

За його словами, заборона надягати футболки – це таке ж нахабна брехня, як і нібито погрози не вийти на матч.

“Будь-яка розсудлива людина розуміє – невихід на матч – це технічна поразка. Отримати 3-0 – в розпал чемпіонату, ви серйозно вірите в цю маячню?”, – продовжив Палкін.

“У цій історії мені щиро шкода дітей, яких використовували як ширму, як прикриття справжніх мотивів. Їх цинічно використовували так само, як і організаторів цієї акції, Федерацію футболу АТО, чиї наміри розміняли на вигоду в інформаційній атаці”, – впевнений функціонер.

Витрачено багато грошей, щоб розігнати цю тему із заголовками, в яких головний акцент зроблений на дітях і АТО. Проплачені публікації, зроблене вкидання в соцмережі і все заради того, щоб відійти від теми Маріуполя. А кому це треба, ми всі чудово розуміємо”, – написав Палкін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>